ARIA-DI-PRIMAVERA

Fantini Cosmi Itālijas rekuperācijas sistēmas, kas attīra, sasilda un dezinficē gaisu.

Attīra gaisu

Regulē mitruma līmeni

Palīdz ietaupīt uz telpas apkures un kondicionēšanas

PRIEKŠROCĪBAS
RĒĶINU SAMAZINĀŠANA
VIEGLA UZSTĀDĪŠANA
LEJUPIELĀDĒT
PRIEKŠROCĪBAS

ECOCOMFORT ir decentralizēta augsti efektīva pieplūdes un vilkmes ierīce ar siltuma rekuperāciju, kas ļauj pastāvīgi ‒ gan ziemā, gan vasarā ‒ atjaunot telpā līdz 90% siltā vai vēsā gaisa.

Darbojoties nepārtrauktā režīmā, iekārta regulē mitruma līmeni telpā ‒ tas nepieļauj pelējuma veidošanos uz sienām un mazina cilvēku veselībai kaitīgo vielu daudzumu. Ventilācijas bloks ir apgādāts ar pastāvīgas strāvas dzinēju, kas darbojas recirkulācijas režīmā un nodrošina pastāvīgu iekšējā un ārējā gaisa apmaiņu.

 

Gaiss nepārtraukti tiek filtrēts caur G3 filtru, kas atrodas iekārtas priekšējā panelī un ir viegli noņemams, lai to iztīrītu. Darbojoties recirkulācijas režīmā ar reģenerējošo siltuma rekuperāciju, ienākošais un izejošais gaiss plūst cauri iekārtas iekšpusē izvietotajam keramikas siltummainim, kas atjauno līdz 90% siltuma no izejošā gaisa un atdod to ienākošajam gaisam, kad iekārta atjauno ventilācijas ciklu.

RĒĶINU SAMAZINĀŠANA

Jaunākās celtniecības tehnoloģiskās un normatīvās izstrādnes nosaka divus fundamentālus principus: enerģijas patēriņa mazināšana un iekštelpu vides kvalitātes, t.i., tās temperatūras, mitruma un gaisa tīrības, uzlabošana.

Mūsdienās, izmantojot modernus izolācijas materiālus
un jaunākās paaudzes sistēmas, ēkās ir nepieciešama pastāvīga gaisa apmaiņa, kas liek mums atvērt logus, nevajadzīgi patērējot lielu siltumenerģijas daudzumu.

Kāds ir risinājums? Tā ir iekārta ECOCOMFORT, kas nodrošina pastāvīgu gaisa maiņu, nepieļaujot mitruma un pelējuma rašanos, atjaunojot līdz 90% siltuma no izplūstošā gaisa.

VIEGLA UZSTĀDĪŠANA

ECOCOMFORT sērijas iekārta ASPIRVELO AIR ir jāmontē uz telpas ārsienas. Tā kā iekārtai ir teleskopisks korpuss, tā ir vienkārši piemērojama dažādu biezumu sienām: minimālais to biezums ir 24 cm, maksimālais ‒ 58 cm. Vienlaikus iekārtas montāžu atvieglo arī oriģināla iekšējā režģa konstrukcija, ko var stiprināt telpas iekšpusē.

LEJUPIELĀDĒT