ARIA-DI-PRIMAVERA
Laiks gudrai apkurei

Nomainiet veco termostatu ar viedo termostatu Fantini Cosmi un piedzīvojiet jaunu komforta un vadības līmeni, ietaupot enerģiju un izmaksas.

Intellicomfort+ ir Fantini Cosmi jaunā bezvadu daudzzonu temperatūras kontroles sistēma.

Izmantojot Intellicomfort+, jūs varat iestatīt vēlamo temperatūru katrā telpā mājās vai birojā atbilstoši dažādām mājokļa prasībām, novēršot nevajadzīgas apkures izmaksas, nodrošinot labsajūtu un ievērojamu enerģijas ietaupījumu.

Katra jūsu mājas istaba ir paredzēta dažādām darbībām, kurām nepieciešama pareiza ideāla temperatūra, piemēram, viesistabai un vannas istabai jābūt siltākai, bet virtuvē un guļamistabās var būt zemāka temperatūra.
Mūsu termostati palīdz jums optimizēt iekštelpu temperatūru, kas ir ļoti svarīgi jūsu labsajūtai un enerģijas taupīšanai, lieki netērējot siltumu.

 

Taupot naudu

Izmantojot Intellicomfort+, jūs varat sekot enerģijas žurnālam tieši uz programmējamā termostata, izmantojot dienas, mēneša un gada pārskatu par sistēmas izmantošanu reālajā laikā.

 

Komforts

Ar Intellicomfort + jūs varat individuāli pielāgot temperatūru un mitrumu katrā mājas, dzīvokļa vai biroja telpā.

Pateicoties mitruma kontrolei, kas iekļauta Intellicomfort+, jūs varat kontrolēt ieteicamo mitruma līmeni no 40 līdz 65% un noteikt ideālus vides apstākļus jūsu mājām un jūsu ērtībām.

 

Kā tas darbojas?

Intellicomfort+ komponenti ir pilnīgi elastīgi, tos var pieslegt jebkura veida sistēmām un vajadzības gadījumā pielāgot.

Izmantojot lietotni Intelliclima+, jūs vienmēr esat savienots ar daudzzonu bezvadu klimata kontroles sistēmu, un no viedtālruņa vai planšetdatora varat kontrolēt savu ideālo komforta līmeni vienkāršā un intuitīvā veidā, lai kur jūs atrastos.

 

Izmantojot Intelliclima+, jūs varat:

  • Apkures / kondicionēšanas sistēmas ieslēgšana / izslēgšana;
  • Pārraudzīt temperatūru un mitrumu katrā zonā;
  • Pārbaudīt savas sistēmas statusu reālajā laikā;
  • Jebkurā laikā izvēlieties ideālo temperatūru, līdz to iestatāt;
  • Izveidot savu nedēļas vai dienas programmu vai izvēlieties kādu no mūsu piedavatam;
  • Optimizēt savu komfortu un ietaupīt enerģiju;
  • Saņemt push paziņojumus par bieži sastopamām trauksmēm un anomālijām jūsu sistēmā.