ARIA-DI-PRIMAVERA
Atklājiet jaunāko FantiniCosmi WiFi sērijas produktu: CH180

Pirms kāda laika mēs apspriedām priekšrocības, ko dod pāreja uz programmējamu Wi-Fi termostatiet. Tagad mēs piedāvājam jaunāko Intellicomfort sērijas versiju: ​​to sauc par CH180WiFi un tā ir daļa no jaunās paaudzes programmējamiem termostatiem ar iknedēļas programmēšanu un Wi-Fi savienojumu, lai kontrolētu apkuri un gaisa kondicionēšanu gan tieši, gan caur lietojumprogrammu viedtālrunī vai planšetdatorā (Android un iOS).

Jaunajam pie sienas stiprināmajam programmējamajam termostatam ir balts LCD apgaismojums. Intellicomfort CH180WiFi ir aprīkots ar 6 skārientaustiņiem, kuru funkcijas atšķiras atkarībā no darba konteksta, un tos apzīmē simbols, kas redzams blakus taustiņam.

Šī produkta pērle ir jaunā lietojumprogrammas Intelliclima+ versija, kas ļauj sasniegt ideālu komforta līmeni, izmantojot ērtu interfeisu. Lai kur jūs atrastos, jūs vienmēr esat savienots ar Fantini Cosmi programmējamiem Wi-Fi termostatiem.
Ar Intelliclima + jūs jebkurā laikā varat ieslēgt vai izslēgt apkures sistēmu, izvairoties no nevajadzīgas enerģijas tērēšanas. Jūs vienmēr varat iestatīt ideālo temperatūru un iestatīt laiku tās uzturēšanai, rediģēt stundas programmu un arī nodot programmējamā termostata vadību citiem lietotājiem.

Jus arī varat vienlaikus kontrolēt vairākas mājas un vairākus CH180WIFI programmējamus termostatus vienā mājā.

Rūpējieties par jūsu visas ģimenes ērtībām, lai kur jūs atrastos!

Uzziniet vairāk par Intellicomfort CH180WIFI no Fantini Cosmi