Multizonu sistēma

Multizonu sistēma ļauj jums pielāgot dažādus temperatūras līmeņus vienā mājā. Katras zonas temperatūra ir iestatīta galvenajā ierīcē, un to kontrolē viena vai vairākas ierīces, kas uzstādītas telpās. Saziņa starp visām ierīcēm notiek ar radioviļņu palīdzību.  

 

Ierīces darbība

CH180RFWIFI modelis ir hronotermostats ar WiFi savienojumu, to var kontrolēt manuāli vai ar Intelliclima+ programmu no viedtālruņa un planšetdatora.

Hronotermostats darbojas kā vadības programma visām mājas istabām, kopā ar istabas termostatiem CH120RF, radiatora O60RF bezvadu regulatoriem, katla regulatoriem CH175 vai noteiktas zonas elektrovārstu. Tam ir individuāla programma temperatūras, mitruma un laika pielāgošanai katrai zonai, kuru var mainīt pēc nepieciešamības. Tas ir aprīkots ar temperatūras un mitruma sensoru un darbojas arī kā zonas termostats telpas termohidrometriskai kontrolei, kuru nodrošina  O60RF un CH175 regulatori.

CH180RFWIFI var arī kontrolēt elektriskās palīgierīču (piemēram, kondicionēšanas, ventilācijas, aizkaru utt.) ieslēgšanu / izslēgšanu caur  CH175. Termostatam ir pielāgojams iekšējais relejs.

Enerģijas patēriņš tiek parādīts grafiski uz LCD skārienjūtīga displeja. CH180RFWIFI var pa tiešo sazināties ar 15 bezvadu ierīcēm (termostatiem, regulatoriem) un pārvaldīt līdz 8 zonām. Kopumā tīklam var pievienot līdz 114 iekārtām.

PIEZĪME. Bezvadu pārraide uz citām ierīcēm ilgst ne vairāk kā 2 minūtes.

 

Mazāki rēķini

Viedo termostatu Fantini Cosmi iegāde pilnībā  atmaksājas trīs apkures sezonās, saglabājot pareizu un ērtu temperatūru jūsu mājās.

Izmantojot pareizos iestatījumus, rēķins par apkuri mēnesī tiek samazināts vidēji par 31%.