SIA “SecTel” piedāvā itāļu uzņēmuma Fantini Cosmi produktus, kas izceļas ar augstu kvalitāti, inovatīvu tehnoloģiju izmantošanu un labi izstrādātu dizainu.

Kā oficiālais Fantini Cosmi S.p.a. partneris Baltijā mēs sniedzam tehnisko atbalstu mūsu klientiem.

Milzīgā kvalitāte un dizains, kas spēj apvienot estētiku, vienkāršību un funkcionalitāti, ir Fantini Cosmi produktu raksturīgās iezīmes, kas atbilst visām nozares vajadzībām.

 

Kvalitāte

Visi www.smartstat.lv piedāvātas preces apvieno divus galvenos principus: veiktspēju un vienkāršību. Lai arī tās var šķist pretrunīgas vērtības, daudzu produktu īpašību un veiktspējas kombinācija, ieskaitot enerģijas taupīšanu, kā arī uzstādīšanas un lietošanas vienkāršība, kas saistīta ar vispārēju inovāciju veikšanu, ir kritiska, lai izpildītu visas ķēdes daļas – no ražotāja līdz uzstādītājiem un gala lietotājiem.


Jauninājumi

Sākot no specifiskas vajadzības noteikšanas un beidzot ar produktu attīstību, inovācijas vienmēr ir uzņēmuma sirds. Mēs esam pārliecināti, ka pēc visstingrāko drošības standartu prototipu, pārbaužu un pārbaužu veikšanas ir piedāvājam drošas un uzticamas ierīces.

 

Dizains

Dizains ir neatņemama mājas komforta sastāvdaļa. Mūsu kompānija piedāvā produktus, kas ir pārāki ar efektivitāti un produktivitāti un kurus var novērtēt pēc to dizaina, lai tie lieliski iekļautos mūsu dzīvē un pārstāvētu itāļu stilu visā pasaulē.